Warsztaty teatralne w języku angielskim

Warsztaty teatralne w języku angielskim

Przedstawienia teatralne w języku angielskim oraz warsztaty prowadzone przez wykwalifikowanych aktorów i nauczycieli to doskonały sposób nauki języka, poznawania metod dramy oraz nabywania umiejętności skutecznej autoprezentacji. W naszej szkole jest to możliwe dzięki trwającej już od kilku lat współpracy z „The Bear Educational Theatre”. „The Bear Educational Theatre” to międzynarodowy teatr wędrowny z siedzibą w Pradze, który specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego poprzez interaktywne przedstawienia. W swojej ofercie ma również różnorodne warsztaty. Teatr powstał w roku 1996, kiedy jego twórca, David Fisher, wraz z lokalną grupą teatralną wyprodukował pierwsze przedstawienie „The Bear” na podstawie jednoaktówki A. Czechowa. Obecnie grupa ma w swojej ofercie kilkanaście różnych przedstawień, które regularnie wystawia dla setek szkół w całej Europie. Poziom językowy oraz sposób prezentacji tematu zarówno w trakcie sztuk teatralnych, jak i warsztatów dostosowywany jest każdorazowo do wieku i umiejętności widowni.                                                                                                                                        

Podczas dotychczasowej współpracy uczniowie naszej szkoły obejrzeli, między innymi, „The History of England – part 1”, „The History of England – part 2”, „The History of English Literature” oraz „The Detectives”. Brali tez udział w warsztatach dotyczących  trudnej sztuki autoprezentacji.

 

The History of England - part 2


The History of England - part 1


The Detectives


The History of English Literature


 


   aktualności: 5 (13 KB)    

Masz pytania? Napisz do nas!

Pilewska Beata bemell@o2.pl

Kutyła Mariola markutyla1@gmail.com

Łukaszewicz Iwona iwonrad@interia.pl

Marcin Maćkiewicz mackiewicz@licemxv.edu.pl